Īpašie piedāvājumi

Share |
Akcijas augustā

15.05.10

 

 

 

 • MANN-FILTER filtri
  MANN-FILTER zīmols ir labi pazīstams gan Eiropas tirgū, gan ārpus tā. Zīmola vēsture aizsākās 1941. gadā, kad Adolf Mann un Dr. Erich Hummel dibināja kompāniju FILTERWERK + HUMMEL GMBH.
  MANN + HUMMEL produkti tiek ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. MANN-FILTER kvalitāte vienmēr atbilst, vai pat ir labāka par oriģināla specifikācijām. MANN ir ražotājs, kurš piegādā filtrus oriģinālajam aprīkojumam daudzām rūpnīcām. To vidū ir VAG, BMW, Daimler-Benz, Volvo Truck, Scania, Suzuki, Toyota un General Motors. MANN ražo filtrus 97% Eiropas autoražotāju modeļiem.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.


   

 • TOTAL motoreļļa
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Total ir viena no pasaulē lielākajām eļļas kompānijām, daudzu autosporta komandu atbalstītāja, tai skaitā Formula 1 čempionu komandas Red Bull sponsors.


   

 • SWAG piekares daļas
  SWAG ir Bilstein grupas uzņēmums ar 60 gadu pieredzi. Plašs ražojumu klāsts gan Eiropas gan Āzijas automašīnām. Šomēnes īpašajā piedāvājumā SWAG elektro-daļas kā arī citi produkti.

 • KYB amortizatori
  KYB ir viens no pasaulē lielākajiem amortizatoru ražotājiem, kurš izgatavo vairāk kā miljons amortizatoru nedēļā. Tā saknes ir Japānā, taču jau ilgu laiku Eiropas tirgu nodrošina Vācijas filiāle. Pasaulē katra ceturtā automašīna no rūpnīcas izbrauc tieši ar KYB amortizatoriem. 

 • Zimmermann. Visa produkcija
  Visi bremžu diski un bremžu trumuļi no mūsu klāsta tiek ražoti saskaņā ar materiāla lielumu un kvalitāti, ko veic daži automašīnu ražotāji. Zimmermann izstrādā arī savus tehniskos risinājumus, kurus aizsargā ražotāja patents. Tādējādi Zimmermann ir iespēja piedāvāt plašu produktu klāstu sekundāro auto detaļu tirgum. nbsp;


   

 • Elring blīves
  Elring piedāvā plašu, uz tirgus prasībam orientētu blīvju, starpliku komplektu un servisa detaļu sortimentu, kā arī plašu hermētiķu izvēli.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.08.2018. līdz 31.08.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums