Īpašie piedāvājumi

Share |
Jūlija akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • MANN-FILTER filtri
  MANN-FILTER zīmols ir labi pazīstams gan Eiropas tirgū, gan ārpus tā. Zīmola vēsture aizsākās 1941. gadā, kad Adolf Mann un Dr. Erich Hummel dibināja kompāniju FILTERWERK + HUMMEL GMBH.
  MANN + HUMMEL produkti tiek ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. MANN-FILTER kvalitāte vienmēr atbilst, vai pat ir labāka par oriģināla specifikācijām. MANN ir ražotājs, kurš piegādā filtrus oriģinālajam aprīkojumam daudzām rūpnīcām. To vidū ir VAG, BMW, Daimler-Benz, Volvo Truck, Scania, Suzuki, Toyota un General Motors. MANN ražo filtrus 97% Eiropas autoražotāju modeļiem.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.


   

 • CASTROL motoreļļas
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Akcijas cenas visam sortimentam. Piedāvājums sadaļā Eļļa un smērvielas.


   

 • Zimmermann. Visa produkcija
  Visi bremžu diski un bremžu trumuļi no mūsu klāsta tiek ražoti saskaņā ar materiāla lielumu un kvalitāti, ko veic daži automašīnu ražotāji. Zimmermann izstrādā arī savus tehniskos risinājumus, kurus aizsargā ražotāja patents. Tādējādi Zimmermann ir iespēja piedāvāt plašu produktu klāstu sekundāro auto detaļu tirgum. nbsp;


   

 • VALEO. Gandrīz visa produkcija
  VALEO – Eiropas auto rezerves daļu gigants. Augstākā kvalitāte. Ražo ļoti plašu spektru. Apgaismes ierīces, sajūgi, logu slotiņas, filtri, bremžu kluči un daudz kas cits ir VALEO piedāvājumā. 
  Valeo ir viena no nedaudzajām kompānijām pasaulē, kas piedalās jaunu auto ražošanas procesā ar saviem inovatīvajiem izgudrojumiem. Un ne tikai franču auto, bet arī Audi, BMW, Hyundai un citos modeļos.    

 • CONTITECH siksnas un siksnu komplekti
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. ContiTech ražo tikai augstākās kvalitātes produktus, kurus atzinuši auto ražotāji. Izvēloties ContiTech produktus varam būt pārliecināti, ka kvalitāte būs tieši tāda pati vai pat labāka kā oriģinālajām daļām. 

 • INA & FAG siksnu rullīši un gultņi
  Schaeffler Group koncerna pasaulslavenais zīmols INA nozīme rullīšu, gultņu un slīdgultņu izstrādi un ražošanu. INA zīmolu produkti tiek izmantoti grupas rūpniecības nodaļā un automobiļu dzinēju, transmisijas un šasijas nodaļā. Kompānijas know-how ļauj ražot efektīvu produktu, kas vērstas uz klientu prasībām optimālā cenas un kvalitātes attiecībā. Rūpniecības nodaļā ar zīmoliem Ina un FAG Schaeffler Group koncerns ražo vairākus kvalitatīvus produktus.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.07.2018. līdz 31.07.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums