Īpašie piedāvājumi

Share |
Jūnija akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • SKF produkcija
  SKF ir rumbas gultņu, šarnīru, siksnu komplektu un rullīšu ražotājs ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Industrijā jau 107 gadus, nodarbina vairāk kā 48 tūkstošus cilvēku 28 valstīs. Par izstrādājumu kvalitāti varam būt droši vienmēr, jo SKF var palīdzēt, izmantojot savas vairāk nekā gadsimtu uzkrātās ekspertu zināšanas autobūves nozarē. 
  Lielai daļai SKF produkcijas piedāvājam akcijas cenas. Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • ATE bremžu uzlikas un diski
  ATE ir bremžu sastāvdaļu ražotājs ar vairāk kā 100 gadu vēsturi. Oriģinālo daļu piegādātājs tādām markām kā BMW un Mercedes, tas nozīmē, ka pērkot, piemēram, jaunu Mercedes Benz E klases auto, tam būs uzstādīti tieši ATE bremžu komponenti. ATE bremžu diski un bremžu uzlikas ir šobrīd viskvalitatīvākie produkti savā nišā Latvijas tirgū.


   

 • KILEN atsperes
  Kilen ražo pasaulē lielāko automobiļu atsperu klāstu. Ražots Zviedrijā, izmantojot mūsdienīgas, jaunākās ražošanas metodes, Kilen katrai atsperei nodrošina 100% kvalitātes kontroli.

 

 


 • MAHLE filtri
  Mahle ir viens no pasaulē labākajiem filtru ražotājiem, kas piegādā filtrus jaunu auto ražotājiem. Vācu kvalitāte bez kompromisiem. 


   

 • Motul eļļa
  Motul ir franču motoreļļas, rūpniecisko un citu smērvielu ražotājs. 


   

 • BOSCH. Visa produkcija
  Plašs auto daļu spektrs no pasaulē pazīstamākā ražotāja. Bremžu daļas, aizdedzes sveces, degvielas sūkņi, gaisa masas mērītāji, sensori, filtri un daudz citu Bosch produktu. Atlaides lielākajai daļai Bosch produkcijas.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.06.2018. līdz 30.06.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums