Īpašie piedāvājumi

Share |
Maija akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • SKF produkcija
  SKF ir rumbas gultņu, šarnīru, siksnu komplektu un rullīšu ražotājs ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Industrijā jau 107 gadus, nodarbina vairāk kā 48 tūkstošus cilvēku 28 valstīs. Par izstrādājumu kvalitāti varam būt droši vienmēr, jo SKF var palīdzēt, izmantojot savas vairāk nekā gadsimtu uzkrātās ekspertu zināšanas autobūves nozarē. 
  Lielai daļai SKF produkcijas piedāvājam akcijas cenas. Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • TRW bremžu un piekares daļas
  Ražotājs, kura kvalitātes standarti ir vieni no augstākajiem un atzītākajiem pasaulē. Par īpašām cenām šomēnes piekares un bremžu daļas lielākajai daļai automašīnu, kurām TRW ražo rezerves daļas. 


   

 • KYB amortizatori
  KYB ir viens no pasaulē lielākajiem amortizatoru ražotājiem, kurš izgatavo vairāk kā miljons amortizatoru nedēļā. Tā saknes ir Japānā, taču jau ilgu laiku Eiropas tirgu nodrošina Vācijas filiāle. Pasaulē katra ceturtā automašīna no rūpnīcas izbrauc tieši ar KYB amortizatoriem. 


   

 • TOTAL motoreļļa
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Total ir viena no pasaulē lielākajām eļļas kompānijām, daudzu autosporta komandu atbalstītāja, tai skaitā Formula 1 čempionu komandas Red Bull sponsors.   

 • LUK sajūga daļas
  LUK ir Schaefler Grupas uzņēmums, viens no pasaulē vadošajiem sajūgu ražotājiem, kurš ne tikai ražo sajūga komponentes, bet arī piedalās jaunu produktu izstrādē sadarbībā ar auto ražotājiem. LUK produkti tiek uzstādīti lielai daļai jauno automašīnu jau rūpnīcā.


   

 • BOSCH. Visa produkcija
  Plašs auto daļu spektrs no pasaulē pazīstamākā ražotāja. Bremžu daļas, aizdedzes sveces, degvielas sūkņi, gaisa masas mērītāji, sensori, filtri un daudz citu Bosch produktu. Atlaides lielākajai daļai Bosch produkcijas.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.05.2018. līdz 31.05.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums