Īpašie piedāvājumi

Share |
Aprīļa akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • SKF produkcija
  SKF ir rumbas gultņu, šarnīru, siksnu komplektu un rullīšu ražotājs ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Industrijā jau 107 gadus, nodarbina vairāk kā 48 tūkstošus cilvēku 28 valstīs. Par izstrādājumu kvalitāti varam būt droši vienmēr, jo SKF var palīdzēt, izmantojot savas vairāk nekā gadsimtu uzkrātās ekspertu zināšanas autobūves nozarē. 
  Lielai daļai SKF produkcijas piedāvājam akcijas cenas. Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • REMSA bremžu uzlikas
  Augstas kvalitātes bremžu uzlikas par ekonomisku cenu. Ražotas Spānijā. Atbilst visiem Eiropas drošības un kvalitātes standartiem. REMSA ir TRW meitas kompānija, kas izmanto tos pašus izejmateriālus. Atlaides visām REMSA bremžu uzlikām. 


   

 • MONROE amortizatori
  Viens no līderiem automašīnu amortizatoru sfērā, kurš jau vairāk kā 90 gadu piedāvā risinājumus drošai un komfortablai braukšanai. MONROE rada inovācijas ikdienas transporta līdzekļiem un arī sporta automašīnām, tādēļ pelnīti ierindojies starp pasaules atpazītākajiem zīmoliem auto jomā.   

 • FILTRON filtri
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. Auto filtru ražotājs kopš 1982. gada. Filtron ražo vairāk kā 2300 tipu filtrus, un tie tiek pārdoti visā pasaulē. Kvalitāte tiek noteikta pēc auto ražotāju standartiem un sistemātiski kontrolēta, izmantojot augstu tehnoloģiju laboratorijas un filtrācijas materiālus. Filtron mātes kompānija WIX Filters ir lielākais filtru ražotājs Amerikā.


   

 • FUCHS motoreļļa
  FUCHS grupa ir dibināta Vācijā 1931. gadā un tā paplašinās visu laiku un tā ir kļuvusi par lielāko neatkarīgo speciālo smērvielu ražotāju pasaulē. Uzņēmums ir starptautiski atzīts par savām novatoriskajām smērvielām un ar rūpniecību saistīto īpašu produktu ražošanu, Fuchs grupai ir globāls pārklājums ar ražotnēm vairāk nekā 40 valstīs.
  FUCHS grupa nodrošina augstas kvalitātes smērvielas plašam nozaru klāstam. No pazemes raktuvēm līdz sarežģītām metāla detaļām, ieskaitot automobiļu, ierīču un kosmosa detaļu ražotājus, FUCHS piedāvā produktus, kuri apmierina specializētās klientu vajadzības. Uzņēmums piegādā arī eļļas autoražotāja Mercedes-Benz pirmreizējai  uzpildei. Uzlabota produktivitāte un darba ņēmēju drošība, samazinātas izmaksas un ietekme uz vidi ir tikai daži no ieguvumiem, ko nodrošina FUCHS produkti.


   

 • FREMAX bremžu diski
  Lielākais bremžu disku ražotājs Dienvidamerikā. Fremax bremžu diski ievērojami ar to, ka to saturā ir paaugstināts oglekļa daudzums, kas uzlabo bremžu disku efektīvu darbību un būtiski samazina rūsas daudzumu. Fremax ir ievērojams arī ar savu patentēto iepakojuma veidu. 

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.04.2018. līdz 30.04.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums