Īpašie piedāvājumi

Share |
Marta akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • STELLOX ritošās daļas un bremzes
  Stellox ir rezerves daļu ražotājs, kurš darbojas no 2005. gada un savu produkciju pārsvarā ražo Krievijas un Baltkrievijas tirgum. Stellox ir ekonomiskā segmenta auto daļu ražotājs, kura kvalitātes/cenas attiecība ir viena no labākajām tirgū. 
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.


   

 • MANN-FILTER filtri
  MANN-FILTER zīmols ir labi pazīstams gan Eiropas tirgū, gan ārpus tā. Zīmola vēsture aizsākās 1941. gadā, kad Adolf Mann un Dr. Erich Hummel dibināja kompāniju FILTERWERK + HUMMEL GMBH.
  MANN + HUMMEL produkti tiek ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. MANN-FILTER kvalitāte vienmēr atbilst, vai pat ir labāka par oriģināla specifikācijām. MANN ir ražotājs, kurš piegādā filtrus oriģinālajam aprīkojumam daudzām rūpnīcām. To vidū ir VAG, BMW, Daimler-Benz, Volvo Truck, Scania, Suzuki, Toyota un General Motors. MANN ražo filtrus 97% Eiropas autoražotāju modeļiem.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.


   

 • CASTROL motoreļļas
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Akcijas cenas visam sortimentam. Piedāvājums sadaļā Eļļa un smērvielas.


   

 • INA & FAG siksnu rullīši un komplekti
  Schaeffler Group koncerna pasaulslavenais zīmols INA nozīme rullīšu, gultņu un slīdgultņu izstrādi un ražošanu. INA zīmolu produkti tiek izmantoti grupas rūpniecības nodaļā un automobiļu dzinēju, transmisijas un šasijas nodaļā. Kompānijas know-how ļauj ražot efektīvu produktu, kas vērstas uz klientu prasībām optimālā cenas un kvalitātes attiecībā. Rūpniecības nodaļā ar zīmoliem Ina un FAG Schaeffler Group koncerns ražo vairākus kvalitatīvus produktus.


   

 • SKF produkcija
  SKF ir rumbas gultņu, šarnīru, siksnu komplektu un rullīšu ražotājs ar visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Industrijā jau 107 gadus, nodarbina vairāk kā 48 tūkstošus cilvēku 28 valstīs. Par izstrādājumu kvalitāti varam būt droši vienmēr, jo SKF var palīdzēt, izmantojot savas vairāk nekā gadsimtu uzkrātās ekspertu zināšanas autobūves nozarē. 
  Lielai daļai SKF produkcijas piedāvājam akcijas cenas. Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • CONTITECH siksnas un siksnu komplekti
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. ContiTech ražo tikai augstākās kvalitātes produktus, kurus atzinuši auto ražotāji. Izvēloties ContiTech produktus varam būt pārliecināti, ka kvalitāte būs tieši tāda pati vai pat labāka kā oriģinālajām daļām. 

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.03.2018. līdz 31.03.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums