Īpašie piedāvājumi

Share |
Septembra akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • SACHS amortizatori un sajūga daļas
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. Sachs - auto daļu ražotājs, kura saknes meklējamas jau tālajā 1894. gadā, un kurš šobrīd ir viens no vadošajiem savā jomā pasaulē. Sachs ražo TIKAI augstākās kvalitātes daļas, ar kurām auto tiek aprīkots jau tā uzbūves procesā. 

 • DELPHI bremžu un piekares daļas
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. Delphi ir viens no pasaulē lielākajiem rezerves daļu ražošanas uzņēmumiem. Inovators, kurš nevis pielāgojas auto industrijas attīstībai, bet aktīvi piedalās tajā.

 • STELLOX piekares daļas
  Stellox ir rezerves daļu ražotājs, kurš darbojas no 2005. gada un savu produkciju pārsvarā ražo Krievijas un Baltkrievijas tirgum. Stellox ir ekonomiskā segmenta auto daļu ražotājs, kura kvalitātes/cenas attiecība ir viena no labākajām tirgū. Atlaides visu septembri. 
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • FRAM filtri
  Kompānijai FRAM ir 75 gadu ilga vēsture, kas aizsākās ar to, ka ķīmiķi Frederiks Franklins un T. Edvards Aldams savā laboratorijā izgudroja viegli nomaināmu eļļas filtrēšanas elementu. Tajā laikā jau aptuveni 10 gadus tirgū bija dažādi eļļas filtri, tomēr tie bija grūti nomaināmi un tīrāmi. Franklins un Adams (Franklin & Adam), kuru uzvāru kombinācija ir kompānijas nosaukuma pamatā, atrada revolucionāru risinājumu šai problēmai. 
  Kopš tā brīža FRAM ir izaugusi par pasaules līmeņa kompāniju, par vienu no līderiem kvalitātes un pārdoto filtru skaita ziņā.
  Septembrī akcijas cenas FRAM filtriem!

 • SHELL motoreļļa
  Shell ir viens no lielākajiem eļļu ražotājiem pasaulē ar vairāk ka 70 gadu vēsturi, kuru produkciju izvēlas daudzi auto ražotāji. Shell ir kompānija, kura iegulda ļoti daudz līdzekļus savu eļļu attīstībā, tādēļ tā pozicionē sevi kā līderi motoreļļas ražošanā. Pastāvīgi tiek attīstītas un uzlabotas dzinēju aizsargājošas formulas, kas ir garants visaugstākajai kvalitātei. Piedāvājums atrodams sadaļā Eļļa.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.09.2017 līdz 30.09.2017.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums