Par mums

Share |
Eparts.lv

15.05.10

Laipni lūdzam lielākajā auto aksesuāru un rezerves daļu e-veikalā Eparts.lv!
 
Eparts.lv ir radīts tieši Jūsu, mūsu klientu, ērtībām! Mēs izveidojām interneta vietni, kurā ikviens, kam piedēr pēc garantijas automobilis, var atrast visu nepieciešamo tam ērti, ātri un kvalitatīvi. Ievadot Jūsu automašīnas reģistrācijas numuru, tehniskas pases numuru vai rezerves daļu pasūtījuma kodu uzreiz varēsiet apskatīt vēlamo preci, tās cenu un piegādes iespējas. Eparts.lv piedāvā Jums iespēju veikt apmaksu uzreiz no Jūsu interneta bankas, pārskaitīt naudu no bankas kartes vai apmaksāt preci ar skaidru naudu uz vietas, K.Ulmaņa gatvē BMW WESS SELECT autosalonā (Kā mūs atrast?). Mums ir sadarbības līgumi ar  Swedbank, SEB, DNB, Nordea un Citadele banka.

Mūsu sadarbības partneri ir lielākie rezerves daļu un aksesuāru piegādātāji Eiropā, kuru plašais produktu klāsts Jums ir pieejams tagad vienuviet un tiks nogādāts līdz pat Jūsu vēlamajai pasūtījuma saņemšanas vietai. Piedāvājam populārāko auto marku oriģinālās un alternatīvās rezerves daļas par īpaši konkurentspējīgām cenām, ņemot vērā mūsu pasūtījumu apjomus un ilggadējo pieredzi Latvijas tirgū. Visas rezerves daļas Jūs varat izvēlēties vienā katalogā, kur būs Jums vienreizēja iespēja salīdzināt cenas uzreiz no visiem lielākajiem piegādātājiem, lai izvēlētos vispiemērotāko preci tieši sev.
 
Mazliet par vēsturi...
 
Eparts.lv ir WESS Grupas interneta projekts. WESS Grupa tika dibināta 1991.gadā un 21 gadu laikā ir izvirzījusies par lielāko vietējo auto pārstāvi. WESS uzņēmumi visus šos gadus apkalpo tūkstošiem automašīnu īpašniekus servisa jomā un rezerves daļu pārdošanā, ar gadiem izprotot aizvien vairāk pieprasītākos servisa darbus, aktuālākās problēmas un sistemātiski piemeklējot labākos risinājumus, lai klienti vienmēr būtu apmierināti ar apkalpošanas līmeni pie jebkura no WESS uzņēmumiem. Atsaucoties uz šo ilggadējo pieredzi, tika nolemts virzīties uz priekšu un klientu ērtībām domāt par jauniem izaicinājumiem un jaunām iespējām tirgū. Tādā veidā tika izveidots eparts.lv – lielākais autodaļu interneta veikals Baltijā.

Oriģinālās rezerves daļas un aksesuāri

BMW, Toyota, Mercedes Benz, Ford, Lexus, Mazda, VW, Audi, Honda, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Opel, Volvo, Renault.

Neoriģinālās rezerves daļas un aksesuāri

VW, Audi, Opel, BMW, Ford, Mazda,  Mercedes, Toyota, Mitsubishi, Volvo, Honda, Renault,  Nissan, Chrysler, Hyundai, Škoda, Peugeot, Citroen, Saab, Chevrolet, Subaru, Kia, Lexus, Fiat, Suzuki, Seat, Dodge, Jeep, Land Rover, Alfa Romeo, Rover, Dacia, Porsche, Jaguar, Pontiac, ISUZU, Daewoo, Ssang Yong, Infiniti, Daihatsu, Lancia, Mini, Cadillac, Range Rover.

No ražotājiem: Bosch, Remsa, Lemforder, Mahle, Luk, TRW, Victor Reinz, KYB, Kolbenschmidt, Knecht Filter, Valeo, NGK, Ina, HEPU, Corteco, RTS, Sachs, Depo, Stellox, Glaser, Fag, Contitech, Elring, Dayco, Sasic, Topran, Bosal, Brembo.

Ja Jums rodas jautājumi, darba dienās no pl. 9.00 līdz pl. 18.00 Jums ir iespēja piezvanīt mūsu konsultantiem, kas ir gatavi Jums palīdzēt un atbildēt uz jautājumiem.

Tālrunis: +371 6 7004 707 vai +371 25435057. Konsultāciju laiks pa tel.:  10:00 – 16:00.
Pārējā laikā lūdzam rakstīt e-pastu uz info@eparts.lv

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums