Par mums

Share |
Eparts.lv priekšrocības

15.05.10


  • Veic pasūtījumu bez raizēm
Eparts.lv priekšrocības galvenokārt ir mūsu klientu apkalpošanas noteikumi, kas ietver iespēju atgriezt preci gadījumā, ja Jūs saņēmāt ne to, ko pasūtījāt, vai gadījumos, ja Jūsu pasūtītā prece neatbilst kvalitātei, ko solījām pasūtījuma brīdī. Sk. „Lietošanas noteikumi SIA Eparts.lv”.
  • Garantijа visām precēm
Jums ir svarīgi pārliecināties par preces kvalitāti, tieši tādēļ visām precēm ir noteikta ražotāja garantija. Ar garantijas noteikumiem Jūs iepazīstieties pasūtījuma veikšanas brīdī.
  • Datu drošība
Drošu iepirkšanos interneta veikalā Eparts.lv nodrošina viens no pasaulē zināmākajiem aizsargātajiem savienojumiem SSL (Secure Socket Layer). Izmantojot SSL sertifikātu, dati starp pārlūkprogrammu un serveri tiek nodoti šifrētā veidā, kas tos aizsargā no nonākšanas trešo personu rokās.

Par to, ka mājas lapa ir aizsargāta ar SSL-sertifikātu, liecina zaļš atslēgas simbols kreisajā pusē, tieši blakus adreses logam (pie https). Eparts.lv šis sertifikāts tiek izmantots visās lapās, kur jānorāda personiska un/vai konfidenciāla informācija. Eparts.lv nav iespējas piekļūt lietotāja interneta bankas vai citu maksāšanas veidu datiem. Maksājot no interneta bankas, lietotājs tiek novirzīts uz attiecīgās bankas aizsargāto lapu, kurai Eparts.lv nav piekļuves. Visas Eparts.lv pieejamās apmaksas sistēmas ir tikušas oficiāli uz līgumu pamatiem pieslēgtas, un katra banka ir pārbaudījusi datu drošības atbilstību saviem standartiem.
  • Servisa pakalpojumi
Iegādājoties rezerves daļas vai aksesuārus mēs piedāvājam Jums izmantot mūsu servisa pakalpojumus kādā no WESS grupas autocentriem. Servisā apkalposim jebkuras markas automašīnu un uzstādīsim gan oriģinālas, gan alternatīvas rezerves daļas. Mūsu autoservisi strādā sešas dienas nedēļā un Jums ir iespēja izvēlēties autoservisus Ulmaņa gatvē vai Berģos.
  • Piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunijā
Veicot pasūtījumu no Eparts.lv, Jums ir iespēja izvēlēties sev visērtāko preces piegādes veidu. Piegādes pakalpojums ir pieejams ne tikai Latvijas Republikas teritorijā, bet arī pārējās Baltijas valstis. 

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums