Īpašie piedāvājumi

Share |
Akcijas preces Janvārī!

15.05.10

 

 

 

 • DELPHI bremžu un piekares daļas
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. Delphi ir viens no pasaulē lielākajiem rezerves daļu ražošanas uzņēmumiem. Inovators, kurš nevis pielāgojas auto industrijas attīstībai, bet aktīvi piedalās tajā.

 • TRW bremžu un piekares daļas
  Ražotājs, kura kvalitātes standarti ir vieni no augstākajiem un atzītākajiem pasaulē. Par īpašām cenām šomēnes piekares un bremžu daļas lielākajai daļai automašīnu, kurām TRW ražo rezerves daļas. 

 • LEMFORDER piekares daļas
  Lemforder ražotās auto daļas vairumā gadījumu tiek uzstādītas automašīnai jau rūpnīcā, un tas liecina par augstāko kvalitāti. Jau ilgu laika periodu auto pazinēju vidū vārds Lemforder skan kā apliecinājums tam, ka detaļa būs kvalitatīva un priekšlaicīgi nesabojāsies. Lemforder ir uzņēmums, kurš kā savu galveno trumpi izspēlē tieši kvalitāti. Vairāk informācijas Lemforder mājas lapā.
  Šomēnes lielākajai daļai Lemforder rezerves daļu akcijas cenas: stabilizatora atsaites, piekares sviras, stūres stieņi un uzgaļi, lodbalsti, motora balsti.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim. 

 • SWAG auto elektronika, piekares daļas
  SWAG ir Bilstein grupas uzņēmums ar 60 gadu pieredzi. Plašs ražojumu klāsts gan Eiropas gan Āzijas automašīnām. Šomēnes īpašajā piedāvājumā SWAG elektro-daļas kā arī citi produkti.

 • MANN-FILTER filtri
  MANN-FILTER zīmols ir labi pazīstams gan Eiropas tirgū, gan ārpus tā. Zīmola vēsture aizsākās 1941. gadā, kad Adolf Mann un Dr. Erich Hummel dibināja kompāniju FILTERWERK + HUMMEL GMBH.
  MANN + HUMMEL produkti tiek ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem. MANN-FILTER kvalitāte vienmēr atbilst, vai pat ir labāka par oriģināla specifikācijām. MANN ir ražotājs, kurš piegādā filtrus oriģinālajam aprīkojumam daudzām rūpnīcām. To vidū ir VAG, BMW, Daimler-Benz, Volvo Truck, Scania, Suzuki, Toyota un General Motors. MANN ražo filtrus 97% Eiropas autoražotāju modeļiem.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim.

 • ENEOS motoreļļa
  Augstākās kvalitātes Premium segmenta eļļas ENEOS.Piedāvājumā divas kvalitātes līnijas – PREMIUM un SUSTINA. PREMIUM līnija ir augstākās kvalitātes produkti, eļļas, kuras atbilst starptautiskiem standartiem un auto ražotāju prasībām. SUSTINA – produkti, kuri pārsniedz prasības, ļaujot ieskatīties nākotnes eļļošanas tehnoloģijās, vienlaicīgi uzlabojot dzinēja jaudu un ekonomējot degvielas patēriņu. Šomēnes īpašas, samazinātas cenas visai ENEOS produkcijai.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 05.01.2017 līdz 31.01.2017.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums