Par mums

Share |
Kā iegādāties preci mūsu interneta veikalā?

15.05.10

Atrodiet vajadzīgo preci trīs veidos:

  •  Ievadiet automobiļa reģistrācijas un tehniskās pases numurus, kas nodrošina piekļuvi Jūsu automašīnas markas rezerves daļu un aksesuāru katalogam;
  •  Ievadiet Jūsu automašīnas marku, tipu, dzinēja numuru un gadu ar mūsu sagatavotās izvēlnes palīdzību, kas nodrošina piekļuvi auto preču katalogam un iespēju apskatīt izvēlētajam automobilim paredzētās preces;
  •  Ievadot detaļas numuru tam paredzētajā lodziņā, tiks parādīts tās nosaukums, cena un piegādes termiņa iespējas.

   1. Lai iepazītos ar pilnīgu preces tehnisko aprakstu, noklikšķiniet uz preces attēla vai nosaukuma. Ja meklētajai precei ir norādīti vairāki numuri, tas nozīmē, ka tai ir vairākas modifikācijas. Lai izvēlētos pareizo, lūdzam veikt pieprasījumu pēc šasijas numura (VIN) un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties pareizo detaļu.
   2. Lai preci iegādātos, pievienojiet to iepirkumu grozam, noklikšķinot uz bultiņas "Pievienot grozā".
   3. Jūsu preču groza saturs tiks parādīts augšējā malā zem nosaukuma "Pasūtīt".
   4. Lai veiktu izvēlēto preču apmaksu, ir trīs iespējamie norēķinu veidi:

Izvēlieties vienu no apmaksas veidiem un aizpildiet ailes, ievadot pieprasīto informāciju.

   5. Vienas darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu konsultants precizēs pasūtījuma saturu un papildinās ar nepieciešamo informāciju (piem., ar piegādes izmaksām).Tikai tad tiks sagatavots un nosūtīts Jums elektroniski Piedāvājums. Piedāvājums tiks uzskaitīts kā Distances Līgums, kas būs noslēgts starp Pasūtītāju un Piegādātāju. Pasūtījuma izpilde sākas brīdī, kad par preci ir veikts maksājums, un nauda ir ienākusi rēķinā norādītajā SIA Eparts.lv norēķinu kontā. Šis maksājums darbojas kā apstiprinājums tam, ka Pircējs ir iepazīstināts un piekritis visiem Piedāvājuma - Distances Līguma noteikumiem, jo īpaši par Pasūtījuma piegādes laikiem, cenu, garantijas noteikumiem, kā arī noteikumiem  un tiesībām atteikties no pasūtījuma. Visi Piedāvājumi - Distances Līgumi tiks saglabāti Pasūtītāja www.eparts.lv Profilā.
   6. Saņemot preci, Jūs saņemsiet vienu rēķina vai divas pavadzīmes kopijas ar informāciju par pasūtījumu (pasūtītās preces numurs, apraksts un cena). Šis rēķins un maksājuma apliecinājuma dokuments Jums jāsaglabā līdz 24 (divdesmit četriem) mēnešiem pēc preces saņemšanas dienas (preces garantijas laikā). (Sk. „Lietošanas noteikumi”)
   7. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atgriezt mums preci (Sk. „Lietošanas noteikumi”)

Piegādes izmaksas preces cenā nav iekļautas.

Precīzu informāciju par izvēlētās preces piegādes izmaksām Jūs varat saņemt sadaļā "Piegāde", rakstot info@eparts.lv vai zvanot +371 6 7004707 vai +371 25435057.
Konsultāciju laiks pa tel.: 10:00 – 16:00. Pārējā laikā lūdzam rakstīt e-pastu uz info@eparts.lv

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums