Īpašie piedāvājumi

Share |
Februāra akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • TRW bremžu un piekares daļas
  Ražotājs, kura kvalitātes standarti ir vieni no augstākajiem un atzītākajiem pasaulē. Par īpašām cenām šomēnes piekares un bremžu daļas lielākajai daļai automašīnu, kurām TRW ražo rezerves daļas. 


   

 • KYB amortizatori
  KYB ir viens no pasaulē lielākajiem amortizatoru ražotājiem, kurš izgatavo vairāk kā miljons amortizatoru nedēļā. Tā saknes ir Japānā, taču jau ilgu laiku Eiropas tirgu nodrošina Vācijas filiāle. Pasaulē katra ceturtā automašīna no rūpnīcas izbrauc tieši ar KYB amortizatoriem. 


   

 • GATES siksnas un siksnu komplekti
  Gates ir lielākais spēka pārvada siksnu ražotājs pasaulē. Premium kvalitātes produkti. Akcijas cenas uz lielāko daļu Gates produkcijas.


   

 • TOTAL motoreļļa
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Total ir viena no pasaulē lielākajām eļļas kompānijām, daudzu autosporta komandu atbalstītāja, tai skaitā Formula 1 čempionu komandas Red Bull sponsors.


   

 • LEMFORDER piekares daļas
  Lemforder ražotās auto daļas vairumā gadījumu tiek uzstādītas automašīnai jau rūpnīcā, un tas liecina par augstāko kvalitāti. Jau ilgu laika periodu auto pazinēju vidū vārds Lemforder skan kā apliecinājums tam, ka detaļa būs kvalitatīva un priekšlaicīgi nesabojāsies. Lemforder ir uzņēmums, kurš kā savu galveno trumpi izspēlē tieši kvalitāti. Vairāk informācijas Lemforder mājas lapā.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim. 


   

 • REMSA bremžu uzlikas
  Augstas kvalitātes bremžu uzlikas par ekonomisku cenu. Ražotas Spānijā. Atbilst visiem Eiropas drošības un kvalitātes standartiem. REMSA ir TRW meitas kompānija, kas izmanto tos pašus izejmateriālus. Atlaides visām REMSA bremžu uzlikām. 


   

 • EUROL motoreļļa
  EUROL – Holandiešu motoreļļu ražotājs, kura produkcija nopērkama jau vairāk kā 75 valstīs. Augstas kvalitātes motoreļļa par pieņemamu cenu. Eurol eļļas saņēmušas specifikāciju atzinumu no lielākās daļas auto ražotāju un atbilst augstākajiem standartiem. 
  Piedāvājums atrodams sadaļā Eļļa un smērvielas.

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 01.02.2018. līdz 28.02.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums