Īpašie piedāvājumi

Share |
Janvāra akcijas preces

15.05.10

 

 

 

 • TRW bremžu un piekares daļas
  Ražotājs, kura kvalitātes standarti ir vieni no augstākajiem un atzītākajiem pasaulē. Par īpašām cenām šomēnes piekares un bremžu daļas lielākajai daļai automašīnu, kurām TRW ražo rezerves daļas. 

 • CONTITECH siksnas un siksnu komplekti
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. ContiTech ražo tikai augstākās kvalitātes produktus, kurus atzinuši auto ražotāji. Izvēloties ContiTech produktus varam būt pārliecināti, ka kvalitāte būs tieši tāda pati vai pat labāka kā oriģinālajām daļām. 

 • KYB amortizatori
  KYB ir viens no pasaulē lielākajiem amortizatoru ražotājiem, kurš izgatavo vairāk kā miljons amortizatoru nedēļā. Tā saknes ir Japānā, taču jau ilgu laiku Eiropas tirgu nodrošina Vācijas filiāle. Pasaulē katra ceturtā automašīna no rūpnīcas izbrauc tieši ar KYB amortizatoriem. 

 • DELPHI bremžu un piekares daļas
  Atlaides lielākajai daļai produkcijas. Delphi ir viens no pasaulē lielākajiem rezerves daļu ražošanas uzņēmumiem. Inovators, kurš nevis pielāgojas auto industrijas attīstībai, bet aktīvi piedalās tajā.

 • MONROE amortizatori
  Viens no līderiem automašīnu amortizatoru sfērā, kurš jau vairāk kā 90 gadu piedāvā risinājumus drošai un komfortablai braukšanai. MONROE rada inovācijas ikdienas transporta līdzekļiem un arī sporta automašīnām, tādēļ pelnīti ierindojies starp pasaules atpazītākajiem zīmoliem auto jomā.


   

 • CASTROL motoreļļas
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Akcijas cenas visam sortimentam. Piedāvājums sadaļā Eļļa un smērvielas.


   

 • GATES siksnas un siksnu komplekti
  Gates ir lielākais spēka pārvada siksnu ražotājs pasaulē. Premium kvalitātes produkti. Akcijas cenas uz lielāko daļu Gates produkcijas.


   

 • TOTAL motoreļļa
  Augstākās kvalitātes motoreļļas. Total ir viena no pasaulē lielākajām eļļas kompānijām, daudzu autosporta komandu atbalstītāja, tai skaitā Formula 1 čempionu komandas Red Bull sponsors.


   

 • LEMFORDER piekares daļas
  Lemforder ražotās auto daļas vairumā gadījumu tiek uzstādītas automašīnai jau rūpnīcā, un tas liecina par augstāko kvalitāti. Jau ilgu laika periodu auto pazinēju vidū vārds Lemforder skan kā apliecinājums tam, ka detaļa būs kvalitatīva un priekšlaicīgi nesabojāsies. Lemforder ir uzņēmums, kurš kā savu galveno trumpi izspēlē tieši kvalitāti. Vairāk informācijas Lemforder mājas lapā.
  Piedāvājums atrodams Katalogā atbilstoši konkrētam auto modelim. 

Piedāvājums atrodams Katalogā, atbilstoši konkrētam auto modelim, un sadaļā Eļļa un smērvielas.
 
*   Akcijas spēkā no 03.01.2018. līdz 31.01.2018.
** Atlaides netiek summētas ar citām atlaidēm vai/un privilēģijām.

uz augšu

<< Atpakaļ uz sarakstu

Konsultācija

Jūsu e-pasta adrese

Temats

Jūsu jautājums